Regulamin

Regulamin sklepu

Warunki ogólne
1. Właścicielem sklepu internetowego, działającego pod adresem www.psiapaczka.pl, jest:

AuchStudio
ul. Bulwar Ikara 28B
54-130 Wrocław
NIP: 894-110-44-34
e-mail: kontakt@psiapaczka.pl
telefony: 71 784 50 18, 71 784 50 10

2. Sklep prowadzi sprzedaż artykułów dla zwierząt za pośrednictwem internetu.
3. Każdy Klient zobowiązany jest do zapoznania się z treścią regulaminu. Złożenie zamówienia jest jednoznacznie z akceptacją Regulaminu.
4. Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny
1. Ceny wszystkich produktów w sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT) i podane są w PLN.

Realizacja zamówienia
1. Podstawą realizacji zamówienia jest kompletne wypełnienie formularza oraz potwierdzenie zamówienia.
2. Termin realizacji zamówienia to: – przy płatności przelewem – termin od momentu otrzymania potwierdzenia wpłaty do momentu przekazania go do kuriera. Czas realizacji zamówienia wynosi 2-4 dni robocze licząc od dnia zaksięgowania przelewu na koncie bankowym sklepu. Sklep www.psiapaczka.pl dołoży wszelkich starań aby zamówienia zostały zrealizowane w jak najkrótszym terminie.
3. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Kupujący jest o tym niezwłocznie informowany decydując czy zamówienie ma być zrealizowane częściowo czy w całości anulowane. Termin realizacji zamówienia wynosi do 7 dni roboczych. W szczególnych przypadkach (np. braku asortymentu w magazynie), termin ten może ulec wydłużeniu – w takich przypadkach kontaktujemy się indywidualnie.
4. W szczególnych przypadkach Sklep www.psiapaczka.pl zastrzega sobie prawo do dłuższego terminu wysyłki paczki, o czym klient będzie powiadamiany drogą mailową.
5. Sklep www.psiapaczka.pl nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia mechaniczne powstałe w czasie przewozu.

Formy płatności
1. Możliwe są następujące formy płatności:
• Przelewem – Rezerwujemy towar w naszym magazynie i przesyłamy e-mail zawierający nasz numer rachunku bankowego. Po zaksięgowaniu wpłaty towar pakujemy i wysyłamy.

Przelewów prosimy dokonywać na nr konta: 32 1240 6768 1111 0010 3740 4232

• Poprzez Transferuj.pl
• W przypadku odbioru osobistego, możliwa jest płatność przy odbiorze.

Koszty przesyłki
1. Zamówiony towar wysyłany jest na terenie Polski za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz
firmy kurierskiej Inpost.
2. Wysokość opłaty ustalana jest na podstawie ilości zamówionych produktów.
3. Do ceny wysyłki doliczone są koszty pakowania.

Zwroty wymiany reklamacje
1. Do każdej przesyłki dołączamy paragon fiskalny lub na życzenie klienta fakturę VAT, które są podstawą do reklamacji, wymiany, bądź zwrotu towaru.
2. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku „O ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny”, klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od dnia odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie nosi śladów użytkowania, jest kompletny i nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracany towar należy odesłać razem z otrzymanym dowodem zakupu. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Nie zwracamy kosztów przesyłki. Nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych! Klient wysyła zwracany towar na własny koszt. Pieniądze za zwrócony towar zostaną przelane Kupującemu na wskazane konto bankowe w ciągu 5 dni roboczych licząc od dnia, w którym sklep otrzyma zwrócony towar.
3. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.

Ochrona danych osobowych
1. Informujemy, że dane osobowe podane w formularzu zamówienia w sklepie internetowym www.psiapaczka.pl, są gromadzone i przetwarzane zgodnie z Ustawą z dn.29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku nr 101 poz.926 z późniejszymi zmianami). Zgromadzone dane osobowe są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów realizacji złożonych zamówień, w żadnym wypadku nie będą udostępniane osobom trzecim.